O mnie


Małgorzata Kliczewska

Jestem dyplowanym psychoterapeutą po całościowym szkoleniu przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Po ukończeniu studiów magisterskich odbyłam kurs Psychoterapii Praktycznej organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje kwalifikacje psychoterapeutyczne poszerzyłam uczestnicząc w 4-letnim szkoleniu podyplomowym w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zdobywałam w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych, w Szpitalu Uniwersyteckim, w Klinice Psychiatrycznej Dorosłych, Dzieci i Młodzieży, na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju oraz w Szpitalu Klinicznym im J. Babińskiego na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych.

W swojej praktyce psychoterapeutycznej korzystam z rozumienia psychodynamicznego zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną. Pracuję w oparciu o wysokie standardy i zasady kodeksu etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychoterapii Psychodynamicznej.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikcje poprzez uczestnicwo w szkoleniach, warsztatach, konferencjach oraz na grupie self- experience.

Link do znanego lekarza